Projeler

Kent Meydanımız Değişiyor

İlçemizin merkez noktalarından birisi olan Kent Meydanı önümüzdeki yaz aylarında farklı bir görünüme sahip olacak.

Videoyu İzlemek için Tıklayın...
12 Şubat 2016 Saat: 10:50

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ın ilçe genelinde sürdürdüğü modernize çalışmaları 2016 yılında da aralıksız devam edecek. Geçtiğimiz yaz aylarında alt yapıda önemli işlere imza atan Başkan Bahçavan, üst yapıda da görsellik ve modern yapılaşmaya önem veriyor. Aralık ayında Devlet Caddesinde Sıcak asfalt serimi gerçekleştiren Dursunbey Belediyesi, engellilere uygun kaldırım çalışmalarını da halen sürdürüyor.

Devlet Caddesi üzerinde bulunan Kent Meydanında değişim kararı alan Başkan Bahçavan, Belediye peyzaj mimarına bu park ile ilgili yeni bir proje çalışması gerçekleştirmeleri talimatını verdi. Hazırlanan projeyi Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a sunan Başkan Bahçavan, Kent meydanı düzenleme çalışmasını Büyükşehir Belediyesinin gerçekleştirmesi talebinde bulundu. Projeyi inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Dursunbey Kent Meydanı’nı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak düzenleyecekleri sözünü verdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği dairesi tarafından yapılması planlanan bu proje ile ilgili çalışmalar önümüzdeki yaz aylarında başlayacak.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.