Haberler

Kaymakamımız İlçemizde Veda Etti

Dursunbey Kaymakamlığı görevinden Gaziantep Vali Yardımcılığı görevine atanan Yaşar Aksanyar’ı mesai arkadaşları ve çok sayıda vatandaş uğurladı.

Videoyu İzlemek için Tıklayın...
14 Aralık 2016 Saat: 10:38

2012 yılından bu yana Dursunbey Kaymakamlığı görevini yürüten Yaşar Aksanyar, Kaymakamlar Kararnamesi ile Gaziantep Vali Yardımcılığı görevine atanmıştı. Dün Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret eden Kaymakam Yaşar Aksanyar, bugünde Dursunbey’e veda etti. Kaymakamlık hizmet binası önünde onlarca vatandaşın katıldığı veda töreninde duygu dolu anlar yaşandı.

Görevi boyunca vatandaşlar ve kurumlarda ki personeller ile samimi bir ilişkisi olan Kaymakam Aksanyar ile vedalaşmaya çeşitli kurumlarda görevli onlarca personel ile Dursunbeyli vatandaşlar katıldı. Herkes ile tek tek vedalaşan Kaymakam Yaşar Aksanyar, göz yaşlarına hâkim olamazken, Kaymakam Aksanyar uzun mesai harcadığı Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ile uzun süre sarıldı. Herkes ile vedalaşan Kaymakam Yaşar Aksanyar vatandaşlardan helallik istedi. Eşi ve çocuklarının da göz yaşları ile veda ettiği Dursunbey’de Kaymakam Yaşar Aksanyar, dualarla uğurlandı.

Gaziantep Vali Yardımcısı olarak görevine devam edecek olan Yaşar Aksanyar, Tüm Dursunbeylilerden de helallik istedi ve Dursunbey Kaymakamı olarak son imzasını attıktan sonra İlçeden ayrıldı.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.