Haberler

Dursunbey’de Yaşlılara Haftası özel programı

Dursunbey Belediyesi Yaşlılar Haftası etkinlikleri çerçevesinde İlçede ikamet eden yaşlılara yönelik yemek programı düzenledi.

Videoyu İzlemek için Tıklayın...
21 Mart 2018 Saat: 14:16

2014 yerel seçimlerinin ardından göreve gelir gelmez sevgi evi projesini hayata geçiren ve ilçe genelinde bakıma muhtaç yaşlıların Sevgi Evine yerleştirilmesi talimatını veren Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, sosyal projelerle örnek olmaya devam ediyor.

18-24 Mart tarihlerinde kutlanan yaşlılar haftası sebebi ile yaşlılar onuruna yemek düzenleyen Belediye, M. Akif Ersoy Kültür Merkezinde yüzlerce yaşlıyı ağırladı. Belediye Sosyal Hizmetler müdürlüğü ekiplerince evlerinden alınan vatandaşlar Belediye ekiplerinin yardımları ile salona getirildi. Etkinliğe Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ve eşi, AK Parti İlçe Başkanı Üzeyir Sali ve eşi, Belediye Meclis üyeleri ve eşleri ile 200 civarında yaşlı katıldı. Program öncesi tüm yaşlıların yanına giderek hal hatır soran katılımcılar daha sonra yaşlılara özel hazırlanan hediyeleri dağıttılar.

Yenilen öğle yemeğinin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan; “Değerli genç kardeşlerim hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Haftanız kutlu olsun. Bildiğiniz gibi Sosyal hizmetler ekiplerimiz sizlerin yanına sürekli uğrayarak ihtiyacı olanlara soba yakma, ev temizliği ve kişisel temizlikler ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyorlar. Önümüzdeki günlerde sizlere müjdeli haberler vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

Yorum Yapmak için Tıklayınız.