Haberler

Dursunbey'de Asfalt Çalışmaları Sona Erdi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Dursunbey İlçe merkezinde başlatılan sıcak asfalt çalısmaları terminal kavşağında son buldu.

Videoyu İzlemek için Tıklayın...
07 Aralık 2016 Saat: 08:51

Dursunbey Suçıktı Bölgesi ile Terminal Kavşağı arasında ki 800 metrelik yolda tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmaları da Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldı. Geçtiğimiz hafta sonu başlayan çalışmalar yağışların etkili olmasının ardından yarıda kalmıştı. Geçtiğimiz gün itibari ile yağışlı havaların son bulması ile çalışmalar yeniden başladı.

Saz Bölgesi ile Terminal kavşağı arasında ki çalışmalarda geriye kalan 400 metrelik yol 6 Aralık itibari ile tamamen asfaltlandı. Çalışmaları yerinde inceleyen Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte inceleme yaparak bilgi aldılar. Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Meclis Üyeleri bu caddenin de artık bir prestij caddesi haline geldiğini vurguladılar. Desteğinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'a ve Büyükşehir çalışanlarına teşekkür eden Belediye Meclis Üyeleri, Dursunbey'in hak ettiği hizmeti Büyükşehir ile birlikte almaya başladığını ve bundan sonrada alacağını belirttiler.

Çalışmaların sona ermesinin ardından Suçıktı ile Terminal Kavşağı da asfaltlanarak geçtiğimiz yıl asfaltlanan Devlet Caddesine bağlanmış oldu.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.