Haberler

Dursunbey-Tavşanlı yolundaki virajlar için yeni proje teklifi

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan Dursunbey ile Tavşanlı arasında başlayacak olan Duble yol çalışmaları öncesi Ankara’da karayollarına keskin virajlar için yeni proje teklifinde bulundu.

Videoyu İzlemek için Tıklayın...
26 Temmuz 2017 Saat: 16:17

Balıkesir ile Kütahya arasında gerçekleştirilen Duble yol çalışmalarının ikinci etabı olan Dursunbey-Tavşanlı yolunda çalışmalar önümüzdeki günlerde başlayacak. Kayaoğlu firması tarafından yapılacak olan çalışmalarda yolun Dursunbey-Harmancık arasında bulunan kısmındaki virajlar da Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan tarafından yeniden gündeme getirildi.

Konu hakkında açıklama yapan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Ankara’ya götürmek için bir dosya hazırladıklarını ve bu dosyada ise keskin virajlar hakkında içerikler olduğunu söyledi. Başkan Bahçavan; “Ankara’ya götürdüğümüz dosyada özellikle Dursunbey’den 0 ile 58 kilometre arasındaki Harmacık’a kadar olan bölümde bazı virajlar ile ilgili önemli tespitler yaptık. Bu tespitleri de inşallah Karayolları Genel Müdürlüğüne sunacağız. Daha öncede Karayolları Genel Müdürümüz bu yoldan geçmişti. Geçerken de virajları gördüğünü ve bu virajla ilgili bir çalışma yapılacağını söyledi. İnşallah onunla ilgili dosyamızı da götürüyoruz. O virajlarda inşallah yeni proje ile bir iyileştirme yapılacaktır” dedi.

Ankara temasları kapsamında Karayolları Genel Müdürlüğüne gidecek olan Başkan Bahçavan, dosyayı Karayolları Genel Müdürü İsmail Kartal’a teslim edecek.

Yorum Yapmak için Tıklayınız.