Haberler

Dursunbey Saz Restoran Yenileniyor

Dursunbey’in tanınmış yemek ve dinlenme noktalarından birisi olan Saz Balık Restoran ve kır düğün salonu, Dursunbey Belediyesinde yapılacak olan ihale sonrası yeni bir görünüme kavuşacak.

Videoyu İzlemek için Tıklayın...
04 Şubat 2022 Saat: 18:17

Konumu ve eşsiz çehresi ile Dursunbeylilerin ve İlçeye gelen misafirlerin yemek molası verdiği Saz restoran, Dursunbey Belediyesinin yapacağı ihale ile modern görünüme kavuşacak.

Temmuz 2022’de Yeniden Hizmet Vermeye Başlayacak

9 Şubat Çarşamba günü saat 14:00’da Belediye meclis salonunda ihalesi yapılacak olan Saz Balık Restoran’ın mevcut mutfak bölümünün bulunduğu ilave kısım yıkılarak, yaklaşık 800m2’lik modern ve kullanışlı bir yapı haline getirilecek. İçerisinde özel toplantı alanları, birbirinden bağımsız organizasyonlara müsait geniş oturma kısımları, modern tuvaletler, bebek bakım odası gibi kullanım elemanları yapılacağı gibi, düğün salonu bölümüne de ayrı olarak gelin ve damat odası, bebek bakım odası ile tuvaletler yapılacak. Isıtma sisteminin doğalgaz uyumlu olacağı restoranın bahçe düzenlemesi ise Dursunbey Belediyesi tarafından yapılacak. Temmuz 2022’de yeniden hizmet vermeye devam edecek olan mekân böylelikle daha kullanışlı bir hale getirilecek.

Düğün Sahipleri Mağdur Edilmeyecek

Dursunbey Belediyesi tarafından önümüzdeki yaz aylarında düğünü olan vatandaşları mağdur etmemek adına çeşitli önlemler alınacak. İnşaat yapım esnasında çalışmalar, kır düğün salonunu etkilemeyecek şekilde planlanacak.


Dursunbey Belediyesi tarafından proje görselleri hazırlanan restoranın yeni hali beğeni toplarken, yapılacak ihale sonrası inşaat çalışmalarının hızlı bir şekilde başlaması planlanıyor.

 

Yorum Yapmak için Tıklayınız.