Faaliyetlerimiz

Dursunbey Devlet Hastanesinde Hizmet Kalitesi Artıyor

Dursunbey Devlet Hastanesinde hizmet kalite standartları arttırılmaya devam ederken, Hastane’de üroloji, Ortopedi ve Dahiliye doktorları hizmet vermeye başladı.

Videoyu İzlemek için Tıklayın...
02 Mart 2018 Saat: 11:22

Dursunbey Devlet Hastanesi bekleme salonlarında uygulanmaya başlanan Hasta sıra sistemi daha aktif bir şekilde vatandaşların hizmetine sunuldu. Hizmet kalitesinin her geçen gün arttığı Hastane’de Hasların Doktorlar ile iletişiminin daha fazla olmasının hedeflediği bu çalışma sisteminde sekreterler de hastalarla yakından ilgilenecek.
Dursunbey Devlet Hastanesine ataması yapılan ve poliklinik çalışmalarına başlayan Üroloji Doktoru Volkan Tatlı, Ortopedi Doktoru Yavuz Aydınoğlu ve Dahiliye Doktoru Huriye Çamlıbel büyük eksiklik yaşanan bu dallarda hastalara hizmet vermeye başladılar. Konu hakkında açıklama yapan Dursunbey Devlet Hastanesi Başhekimi Batuhan Hazer; “Hastanemizde üroloji, Ortopedi ve Dahiliye uzmanlarımız göreve başladılar. Böylelikle hastalarımıza daha iyi hizmet verebileceğiz. Dahiliye ve ortopedi büyük bir ihtiyacımızdı. Bu konuda hastalarımız büyük mağduriyet yaşamaktaydı” dedi. Hastanede uygulanmaya başlanan Sıra sistemi ile ilgili de konuşan Hazer, “Hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek ve poliklinikte ki kargaşayı engellemek amacı ile Hastaların bekleme salonunda bir düzenleme yaptık. Bu düzenleme ile birlikte hastalar daha rahat işlerini görecekler. Doktorlarla bire bir iletişimi daha fazla olacak. Diğer prosedür işleri de sekreterler tarafından daha kolay bir şekilde çözülecek” dedi.

 

Yorum Yapmak için Tıklayınız.